Przypominamy o Turnieju organizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi pod nazwą Puchar Zdrojowy w Siatkówce Plażowej „GOŁDAP CUP 2011”. Odbędzie się on 15 sierpnia (poniedziałek) na boiskach przy Plaży Miejskiej w Gołdapi. Początek o godz. 9.30.

Powiązane artykuły
-
Wtorkowa sesja nadzwyczjna
Dziś (23 czerwca) odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej. Jednym z istotnych punktów posiedzenia była uchwała... -
Wszystkiego najpiękniejszego, najlepszego Tatusiom od całej EkoDrużyny
Wszystkiego najpiękniejszego, najlepszego Tatusiom od całej EkoDrużyny Gołdap przesyłają dzieciaki z 3a SP2 w Gołdapi. -
Tata, który czyta i buduje!
Z okazji Dnia Ojca Biblioteka Publiczna w Gołdapi zaprasza na rodzinne spotkanie „Tata, który czyta i...

Turniej męski czy żeński? A czy jakieś nagrody są przewidziane?